Vážení zákazníci, až do úplného odbavení všech objednávek z předprodejové akce, nepřijímáme další objednávky. Děkujeme za pochopení.

Slevy pro věrné zákazníky

 
Věrnostní slevy pro registrované zákazníky


Jestliže se při nákupu v našem internetovém obchodě zaregistrujete a budete u nás nakupovat pravidelně, čekají na Vás zajímavé slevy. Systém věrnostních slev je velmi jednoduchý a přehledný, ale především velmi zajímavý z hlediska finanční úspory. Sleva se vztahuje na všechny produkty. Využijte proto této exkluzivní výhody a zařaďte se do řad našich spokojených zákazníků. Maximální výše slevy pro registrovaného zákazníka je 5%.


A jak to přesně funguje?


Pokud výše nákupu přesáhne určitou hranici, tak se Vám z dalšího nákupu učiněného ve lhůtě maximálně jednoho měsíce od první plně uhrazené objednávky odečítá příslušné procento slevy. Čím vyšší bude hodnota objednávky, tím větší bude Vaše výsledná sleva na další nákup. Konkrétní hodnoty a podmínky naleznete v níže uvedené tabulce s přehledem slev. Veškeré získané slevy naleznete také ve vašem zákaznickém účtu. Nezapomeňte, že pro získání slevy musíte být přihlášeni.


Poskytnutá sleva na další nákup:


Nad 1 000 Kč 1 %
Nad 1 500 Kč 1,5 %
Nad 2 000 Kč 2 %
Nad 2 500 Kč 2,5 %
Nad 3 000 Kč 3 %
Nad 3 500 Kč 3,5 %
Nad 4 000 Kč 4 %
Nad 4 500 Kč 4,5 %
Nad 5 000 Kč 5 %


Dárky zdarma:


Přesáhla Vaše objednávka částku 999 Kč ? Pak automaticky získáte dárek. To platí jak pro registraované, tak i neregistrované zákazníky.

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.