Vážení zákazníci, až do úplného odbavení všech objednávek z předprodejové akce, nepřijímáme další objednávky. Děkujeme za pochopení.

Provizní systém

Přihlásit se do provizního programu
Nemůžete vyplnit toto pole
 


PROVIZNÍ SYSTÉM - Nejlevnejsiplenky.cz

REGISTROVAT SE DO PROGRAMU

 

  • Adresa e-shopu: www.nejlevnejsiplenky.cz
  • Provize 2%
  • Cookies trvajicí 90 dní
  • Minimální výplata: 300,- Kč
  • K propagaci můžete využít textové odkazy, bannery, XML feed, PPC kampaně, sociální sítě, emailing, diskusní fóra, webové stránky
  • Provize se vám započítává, pokud je nákup proveden do 90 dní od první návštěvy
  • O výplatu si můžete požádat po dosažení 300,- Kč (ať vám neposíláme po korunách)
  • Přehledné statistiky máte k dispozici po registraci
  • Vyplacení provize  do 3 pracovních dní od požádání
  • Registrací souhlasíte s našimi obchodními podmínkami, kde jsou přesně popsány podrobnosti výše uvedeného

 

VYDĚLÁVEJTE S NÁMI

Máte nějaký volný čas? Trávíte hodně času na internetu nebo na sociálních sítích jako například Facebook?

Pokud ano, je toto pro Vás příležitost, jak si přivydělat nějakou tu korunu navíc nebo si udělat rezervu navíc, například na nákupy u nás.

 

PROVIZNÍ SYSTÉM

Systém je založen na principu propagace našeho eshopu na sociálních sítích apod. Partner vloží na nějakou vhodnou stránku, skupinu, blog nebo kamkoli jinam text s odkazem na náš eshop. Odkaz je unikátní a systém pozná, který z partnerů je jeho tvůrcem a připíše mu odpovídající provizi na jeho partnerské konto. Toto lze samozřejmě po přihlášení sledovat. Za tuto aktivitu partnerovi náleží provize 10% z objednávky.

A JAK TO CELÉ FUNGUJE?

1) Zájemce o registraci do Affiliate programu vyplní registrační formulář na adrese: http://www.nejlevnejsiplenky.cz/affiliate-registrace

2) Je potřeba vyplnit všechna pole. Pokud nemáte bankovní účet, je možné výplatu provést formou slevového kuponu na nákup, do pole bankovního účtu napište slovo "KUPON"

3) Po provedené registraci má partner přístup do systému, kde si nalezne "Průvodní text" a odkaz, který je potřeba vkládat na vybraná místa na sociálních sítích. Pozor na sociální síť Facebook, která má omezený počet takovýchto příspěvků za den. Při překročení dochází k omezení účtu a Vaše příspěvky tak nejsou vidět.

4) Každý potenciální zákazník, který skrze odkaz přijde na naše stránky, provede objednávku, kterou uhradí nebo převezme při dobírce, je tak i Vaším zákazníkem. Máte z něho provizi.

5) Platnost odkazu je neomezená. I když na něj někdo klikne a neprovede objednávku, systém tuto aktivitu zaznamená a udrží v paměti 90 dní. Tudíž pokud tento zákazník dokončí objednávku třeba až po měsíci, provize Vám náleží.

6) Odkaz pro vkládání vypadá takto: kod

POUŽIJTE VLASTNÍ KÓD PO PŘIHLÁŠENÍ, TENTO BY PŘIČÍTAL PROVIZE JINÉMU PARTNEROVI!

7) Na odkaz může kliknout neomezený počet zákazníků.

8) Výše provize činí 2% z celkové hodnoty zboží v objednávce, bez ceny dopravy a poplatků za platbu.

 

VÝPLATA PROVIZE

1) Minimální částka pro výplatu provize činí 300Kč.

2) Výplata provize do 3 pracovních dní po vzniku nároku na provizi, v případě že o výplatu partner požádá.

3) Provizi lze vyplatit i formou slevového poukazu, pokud partner o toto požádá nebo nemá bankovní účet.

 

MODELOVÝ PŘÍKLAD

Dejme tomu, že výše objednávky v průměru činí 1.200,- Kč. Úspěšnost odkazu bude 5 prokliků na web s učiněnou objednávkou.

6.000 Kč x 2% = 120,- Kč!

 

DOPORUČENÍ

Odkazy s textem je dobré vkládat do skupin, blogů a na stránky, kde je potenciál pro zákazníky nejvyšší. Vložení odkazu do skupiny na Facebooku, která se zabývá například zahradní technikou, zřejmě nebude mít takový úspěch jako když jej vložíte do skupiny, kde jsou maminky s dětmi, rodiny apod.

 V případě dotazů neváhejte kdykoli kontaktovat  manažera provizního programu na tel. +420 214 214 899 nebo nám napište na email: info@nejlevnejsiplenky.cz

REGISTROVAT SE DO PROGRAMU

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.